Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, evden eve taşımacılık aşamaları:

 

  • Ekspertiz Hizmeti

Evinizin ya da ofisinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız eksperimiz tarafından incelenir. Kullanılacak araç sayısı ya da büyüklüğü, taşımayı yapacak personel sayısı, taşımada kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımanın asansör kurulumuna uygunluğu tespit edilir ve buna göre bir hizmet bedeli sunulur. Mütabakat sağlandığı taktirde anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar. Taşıma tarihinizden 1 hafta - 10 gün öncesinden bize başvurmanız taşınmak istediğiniz gün konusunda sorun yaşamamanız için yeterli olacaktır. Ekspertiz hizmetimizden herhangi bir ücret alınmamaktadır. 

 

  • Demontaj 

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın personeller tarafında sökülmesidir. Söküm işlemiyle eşyalar ambalajlama için hazır hale getirilir.

 

  • Ambalajlama

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontesinden sonra, eşyalarınız durumuna göre kraft kağıtlı balonlu naylon, strech film ve battaniye kullanılarak ambalajlanır.

 

  • Asansörlü Taşıma

Eviniz asansörlü olarak taşınıyorsa demonte ve ambalajlama yapılırken asansör kurulumu da yapılmıştır. Eşyalar açılan pencerelerden ya da balkon kapısından asansörle araca sevkedilir. Yeni eve gelindiğinde de asansör kurulumu yapılır.

 

  • Montaj ve Kurulum

Asansörle yeni eve sevk edilen eşyaların montajları yapılır, kullanıma hazır hale getirilerek, istediğiniz dizayna göre yerleştirilir. 

 

 

Anahtar Kelimeler: Gaziantep evden eve taşımacılık, Gaziantep evden eve taşıma, Gaziantep evden eve nakliyat, Evden eve taşımacılık Gaziantep, Gaziantep asansörlü evden eve taşımacılık, Gaziantep asansörlü taşıma firmaları