- Asansörlü taşıma yapılırken dar olan balkon kapılarından eşyalar nasıl sığıyor?

- Balkon kapısı dar olan dairelerde pvc pencereler sökülerek taşıma yapılmaktadir. Pvc'ler personellerimiz tarafından sökülerek taşıma bitiminde tekrar monte edilmektedir. 

- Pvc söküm - montajı için taşıma ücreti haricinde ücret alınıyor mu? 

- Pvc söküm - montajı verdiğimiz hizmetler içerisindedir haricinde bir ücret ödemezsiniz.

- Taşıma öncesi gelip eşyalara bakıyorsunuz, bunun için bir ücret ödüyor muyuz? 

- Önceden yaptığımız keşif için bir ücret alınmıyor.

- Neden keşif yapılması gerekiyor?

- Evinizin ya da ofisinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için personellerimiz tarafından taşıma öncesi keşif yapılması gerekir. Kullanılacak araç sayısı ya da büyüklüğü, taşımayı yapacak personel sayısı, taşımada kullanılacak paketleme malzemeleri, taşınan dairelerin asansör kurulumuna uygunluğu tespit edilir ve buna göre ücret sunulur. 

- Keşif için taşıma tarihinden kaç gün önceden randevu almak gerekir? 

- Keşif için 1 hafta, 10 gün öncesinden randevu almanız yeterli olacaktır. Gecikme durumunda taşınmak istediğiniz gün dolu olabilir.

- Taşımadan önce müşterinin yapması gerekenler nelerdir, firma neleri yapıyor?

- Firmamızın tavsiye ettiği taşıma şekli; kırılıcak eşyaların, kıyafetlerin ve benzeri eşyaların müşterilerimiz tarafından kolilenmesidir, toplanmasıdır ( toplamalı şekilde anlaşılmadıysa).  Personellerimiz geldiğinde; sökülecek mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı sökerler, bunları streç filmle, kraft kağıtlı balonlu naylonla, battaniyelerle paketlerler. Yeni evinize eşyalar taşındığında sökülen beyaz eşya ve mobilyaların kurulumları yapılır, istediğiniz dizayna göre yerleştirilir ve teslim edilir.

- Firma sadece şehir içi taşıma mı yapıyor, şehirler arası taşıma da yapıyor mu?

- Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep merkezli bir firmadır. Şehir içi ve şehirler arası taşıma yapılmaktadır. Türkiye'nin tüm şehirlerine taşıma yapılıyor.

- Evden eve taşımacılık ücreti neye göre belirleniyor ? 

- Şehir içi evden eve taşımacılıkta; öncelikle eşyalarınızın durumu ( azlığı-çokluğu, hassasiyeti ), asansör kurulumuna uygunluğu, kat yüksekliği baz alınır. Uzaklık çok önemli bir etken olmasa da çok uzun mesafeler maliyeti arttırabilir dolayısıyla da ücreti etkileyebilir. Şehirler arası taşımalarda ise şehir içi taşımaların tersine ilk olarak uzaklık baz alınır. Yine eşyaların durumu, kat yüksekliği, asansör kurulumu uygunluğu ücretleri etkileyen unsurlardır.

  • Para kasası extra ücrete tabiidir, verilen taşıma ücreti haricindedir.
  • Termosifon, klima, boyler söküm montajı yapılamamaktadır.
  • Standart taşımalarda toplama işlemi yapılmamaktadır. Bardak, tabak, çanak, kıyafet vb. toplama yapılması isteniyorsa buna göre ekstra bir ücret alınmaktadır
  • Duvara monte mobilyalarınız için ekstra marongoz çağırmanız gerekir.

 

Etiketler: Gaziantep evden eve taşımacılık, Gaziantep taşıma firmaları, Gaziantep evden eve