Gaziantep evden eve taşımacılık şirketi Tütüncüler Nakliyat

Neden Gaziantep evden eve taşımacılık ?: Eşyanızı taşıtmak için firmamı arıyorsunuz, o zaman doğru seçimlerle hemen bir Gaziantep evden eve taşımacılık firması bulun. Kurumsal evden eve taşımacılık profesyonel bir hazırlık safhası, teknolojik ekipmanlar, tecrübeli personel, ciddi bir ekspertiz hizmeti gerektirmektedir.  Gaziantep evden eve taşımacılık için tüm müşerilerinin ev eşyaları çok değerlidir. Aynı zamanda işleyişi geciktirmemek, zamanında ve söz verilen saatte adreste de olmak gerekmektedir. Bunların bilincinde olarak, kurumsal taşımacılık hizmetlerimizde kaliteli bir hizmeti ilke edinmiş bir firmayız.

 

Gaziantep ev taşıma ücretleri

Gaziantep te evinizi taşıtmak istediğinizde doğal olarak ilk yaptığınız şey nakliye firması bulmak, nakliye firması bulurken de çoğu müşterimiz uygun fiyatlı olmasına dikkat etmek gibi bir yanılgıya düşüyor ama her firmanın kendine göre maliyetleri ve çalışma sistemi olmaktadır. Verilen hizmetler, kullanılan ambalaj malzemeleri, kalifiye personel çalıştırırken personel maliyetleri kurumsal firmalarda daha da yükselebilmektedir. Biz Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık firması olarak maliyetlerimizden kesinti yapmadan yoğun ambalaj malzemesi kullanarak, işinde deneyimli ve sürekli personel çalıştırarak sorunsuz bir hizmet vermeye çalışmaktayız. Durum böyle olunca da maliyetlerin yükselmesine sebep olmaktadır. Yaptığımız araştırmalar neticesinde Gaziantep'te taşıma ücretleri büyük farklılıklar göstermektedir. Bu durum da haliyle müşterilerimizde kafa karışıklığına sebep olmaktadır. Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık olarak öncelikle müşteri memnuniyeti diye çıktığımız bu yolda, en uygunu olmasa da kendi firma bünyemizde uygun ücret politikası izlemekteyiz. Bu ücret politikasını izlerken de taşıma sırasında sorun yaşamamanız için taşımadan yaklaşık bir hafta, on gün öncesinde bir etüt yaparak, çıkabilecek sorunları önceden çözüp, eşya ve katlarınızın durumuna göre sonradan değişkenlik göstermeyen net bir ücret belirlemekteyiz.

 

Taşıma fiyatları neye göre değişenlik gösteriyor

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık olarak, verdiğimiz taşıma fiyatlarında öncelikle şehir içi mi yoksa şehirler arası mı evden eve taşımacılık hizmeti verilecek buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Şehirler arası taşımalarda mesafe (km) ve eşyaların azlığı ya da çokluğu, eşyaların hassasiyeti, kat yüksekliği gibi unsurlar dikkate alınmaktadır. Gaziantep te şehir içi evden eve taşımalarda ise şehirler arası taşımaların tersine mesafe çok baz alınmamakla beraber diğer unsurlar şehir içi taşımalarda da fiyatı etkilemektedir.

 

Gaziantep asansörlü evden eve taşımacılık

2013 yılında Gaziantep'te asansörlü evden eve taşıma sistemini ilk getiren firmalardan olan Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık olarak; kat yükseklik sınırı olmadan giriş kat ve engin birinci katlar hariç tüm taşımalarınızı asansörlü şekilde yapmaktayız. Merdivenden taşınan eşyaların taşıma esnasında ister istemez biryerlere çarptığı bilinmektedir. Bunun yerine direk nakliye asansöründen araçlara taşınan eşyalarınız daha sağlıklı taşınmaktadır. Bu hizmeti verirken genellikle pencerelerden taşınan eşyalarınız için pencere söküm montajını da bizler yapmaktayız.

Bu arada şehirler arası taşımalarda müşterilerimizin sıkça sorduğu bir soruya da değinmek isteriz. ''Taşındığımız şehre kendi asansörlerinizi mi gönderiyorsunuz?'' Hayır kendi asansörlerimizi göndermiyoruz. Türkiye'nin neredeyse her şehirinde anlaşmalı olduğumuz firmaların asansörleri geliyor. 

Bunların yanında evden eve taşımacılıkta kullandığımız nakliye asansörü filomuz, asansör kiralama hizmetinde de kullanılmaktadır. İnşaat firmalarınnda petek, parke, kapı, cam vb. taşımalar için asansör kiralamaktayız. Ayrıca mobilya firmalarına da asansör kiralamaktayız.