Taşıma tarihinizin netleşmesiyle beraber yaklaşık 1 hafta - 10 gün öncesinden bizi aramanız yeterli olacaktır. Öncelikle gelen ekspertiz elemanımız, eşyalarınıza ve oturduğunuz evle taşınacağınız evin asansör kurulumuna uygunluğuna bakacaktır. Yaptığımız tüm taşımaların öncesinde mutlaka gelip etüt yapmamız gerekmektedir. Ekpertiz yapılmadığı taktirde evden eve taşımacılık esnasında sorunlar çıkabilmektedir. Dairelerin asansör kurulumuna uygun olmaması, taşıma için gelen nakliye aracına eşyanın sığmaması, eleman sayısının yeterli olmaması vb. sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, bu tür sorunlarla karşılaşmamak için öncesinde mutlaka ücretsiz eksper hizmeti vermektedir. Taşınacak olan eşyalar ve dairelerin konumlarına bakıldıktan sonra taşımaya gelecek olan nakliye aracı ebatı ve sayısı, hangi yükseklikte asansör gönderileceği, taşımayı yapacak olan personel sayısı belirlenir ve buna göre taşıma ücreti sunulur. 

Anlaşma sağlandığı taktirde, önceden belirlenen tarih firmamız tarafından kayda geçilir. Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık' ta ekiplerin çıkış saati 07:00'dir. 

Personellerimiz taşıma için adrese geldiklerinde; sökülecek olan mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı sökerler. Demonte işlemi bittikten sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalanız balonlu naylonlarla paketlenir. Bu işlemler yapılırken asansör kurulumu da bir taraftan başlar. Asansör kurulumu camdan yapılacaksa pencerelerin sökümü yapılır. Demonte edilip, paketlenen eşyalarınız nakliye aracına sevkedilir. Evden eve taşımacılıkta eşyaların ambalajlanması, asansör kullanımı ne kadar önemliyse eşyaların taşıma aracına düzgün istiflenmesi de o kadar önemlidir. Araç içinde iki personel çalışır ve eşyalarınızı düzgün bir şekilde araca istifler.

Yeni evinize gelinmesiyle birlikte; ilk olarak pvc sökülür ve asansör kurulumu yapılır. Evinize asansörlü evden eve  taşımacılık sistemiyle sevkedilen eşyalarınızın kurulumları yapılır, istediğiniz dizayna göre yerleştirilir ve size teslim edilir.

Biz Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak; bir evden başka bir eve taşınmanın müşterilerimiz için stresli bir durum olduğunu biliyoruz. Müşterilerimizin yaşadığı stresi en asgariye indirmekle mükellefiz. Firmamızın Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe ilklerden olması ve yıllardır sektörde kalması sebebinin; verdiğimiz özen, işimizdeki disiplin ve bunlara bağlı olarakta müşteri memnuniyeti önceliğimizden olduğunun bilincindeyiz. Bu prensiplerden taviz vermeden firmamızın daha da uzun yıllar sektörde kalmasını ümit ediyoruz.