Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, neden tüm taşımalarından önce ücretsiz ekpertiz hizmeti veriyor?

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep'te şehir içi ve şehirler arası tüm evden eve taşımacılık hizmetlerinde taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Taşımaya gelecek araç sayısı veya taşımayı yapacak aracın kapasitesi, eşyaların azlığı, çokluğu, hassasiyeti, dairelerin asansör kurulumuna uygunluğu, taşımayı yapacak personel sayısı, bunlara göre belirlenen taşıma ücreti yaptığımız ekspertiz sonrası belirlenmektedir. 

Evden eve taşımacılık sektöründe ''bu fiyata bu ev taşınmaz, üstüne ekstra ücret almamız gerekir'', bu eşya kamyona sığmaz, bu eşyayı taşımak için daha fazla eleman gerekir, yeterli ambalaj malzememiz yok, hatta biz bu evi taşıyamayız vb. tepkiler ev taşıtan müşterilerin duymaya alışkın olduğu tabirlerdir. Hatta işine gelirse taşıyıp, işine gelmezse taşımayan çok firmayla karşılaşılmıştır. Bunun için evinizi taşıtmadan önce çevrenizde referans aldığınız kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık'ta, bu konularda müşterilerin mağduriyet yaşamaması için taşıma öncesi mutlaka ekpertiz yapılmaktadır. 

Ekspertiz hizmeti aslında müşteri memnuniyetinin ilk aşamasıdır. Taşımaya söz verdiği tarih ve saatte gelmek, araç sayısı ve araç kapasitesini belirlemek, personel sayısını ev eşyasının durumuna göre yönlendirmek, dairenin konum ve yüksekliğine uygun asansör göndermek evden eve nakliyat firmalarının asri görevleri arasındadır. Bu konularda aksaklık çıkmaması için de mutlaka taşıma öncesi firmanın ekspertiz personelinin gelip etüt yapması gerekir. Bunlardan sonraki aşama ise firmamızın personellerinin eşyayı paketleme konusunda, nakliye aracına asansörle sevketme konusunda ve araca istifleme konusunda gösterecekleri hassasiyet olacaktır. Taşınılacak eve gelindikten sonra mobilya ve beyaz eşyaların montajları yapılacak, bu eşyalar istediğiniz dizayna göre yerleştirilecektir. 

Taşıma bitiminden sonra size firmamızdan telefon gelecektir.''Taşıma ile ilgili bir sorun yaşadınız mı, memnun oldunuz mu ? Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık için asıl olan verdiği taşıma hizmetininden sonra müşterilerinin memnun olmasıdır. Çünkü sık sık dile getirdiğimiz gibi, işletmelerin sürekliliğini sağlayan ''müşteri memnuniyeti'' olmuştur. Evini taşıtmak için bizi tercih eden binlerce memnun müşterilerimize teşekkür eder, yeni evlerinde sağlık ve mutlulukla oturmalarını dileriz. Saygılarımızla... Gaziantep Evden Eve Taşımacılık şirketiTütüncüler Evden Eve Taşımacılık